Włochy

Włochy oferty na wycieczki i wakacje. Last Minute Włochy

Last Minute Włochy

Wakacje we Włoszech

Włochy to piękny kraj o bogatej historii, wyśmienitej kuchni, malowniczych krajobrazach i kulturze, która przyciąga turystów z całego świata. Gdy planujesz wakacje we Włoszech, masz wiele atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia. Oto kilka popularnych destynacji:

  1. Rzym: Stolica Włoch, Rzym, jest pełen zabytków i historii. Warto odwiedzić Koloseum, Forum Romanum, Watykan z Bazyliką św. Piotra oraz wspaniałe fontanny, takie jak Fontanna di Trevi.
  2. Florencja: Miasto sztuki i renesansowych skarbów, Florencja, jest pełna urokliwych uliczek, muzeów i wspaniałych zabytków, jak Katedra Santa Maria del Fiore i Galeria Uffizi.
  3. Wenecja: To magiczne miasto zbudowane na wodzie, słynące z kanałów, romantycznych mostów i niesamowitych pałaców. Spacer wąskimi uliczkami Wenecji to niezapomniane doświadczenie.
  4. Neapol: W południowej części kraju znajduje się Neapol, gdzie możesz spróbować prawdziwej włoskiej pizzy i odwiedzić Pompeje – starożytną rzymską osadę zniszczoną przez erupcję Wezuwiusza.
  5. Sycylia: To największa wyspa na Morzu Śródziemnym, słynąca z pięknych plaż, zabytków i unikalnej kultury. Możesz zwiedzać greckie świątynie w Agrigento, wulkaniczne krajobrazy w okolicach Etny i piękne miasteczka, takie jak Taormina.

Podczas wakacji we Włoszech będziesz miał okazję delektować się smakami autentycznej kuchni włoskiej, odkrywać fascynującą historię tego kraju, podziwiać arcydzieła sztuki i cieszyć się pięknem włoskich miast. Włochy to idealna destynacja dla miłośników kultury, sztuki i wyśmienitej kuchni, a także dla tych, którzy pragną odkryć magiczny urok tego kraju.

Parklot